Kontakty

Webové stránky 18400.cz provozuje skupina obyvatel a přátel městské části Praha – Dolní Chabry. Jejich cílem je nezávisle a otevřeně informovat o dění a aktivně se zapojovat do řešení problémů Dolních Chaber.

Autoři a provozovatelé stránek aktivně spolupracují se spolkem ZA LEPŠÍ CHABRY, z.s., který byl zřízen za účelem:

 • monitoringu a součinnosti se stavebními aktivitami v okolí
 • ochranou přírody, krajiny, kulturního dědictví obce a jejich hodnot
 • podporou trvale udržitelného rozvoje obce a přilehlé oblasti jako moderní městské části

Spolek vedou tři chaberští občané:

 • Stanislav Vyšín (předseda rady spolku)
 • Kateřina Šilhová Šafránková
 • Petr Kasa

TELEFON: 774 184 184

E-MAIL: info@18400.cz

Facebook profil: https://www.facebook.com/18400cz

 1. Musím se ohradit proti nařčení, že v době kdy jsem byla starostkou nebyla řešena kapacita školek a školy v souvislosti s výstavbou Nové Chabry. Byla řešena a tomu, kdo bude chtít poslouchat to ráda vysvětlím jak. Jestliže v nyní vzniká další výstavba v lokalitě za školou nebyla moje povinnost to řešit, to je starostí současného zastupitelstva. Územní plán, který umožňuje výstavbu v uvedené lokalitě byl přijat tuším v roce 1999. Protože jsou Dolní Chabry součástí hlavního města, těžko může někdo věřit tomu, že se jich nebude dotýkat masivní výstavba. A bohužel to i tam, kde to územní plán nedovoluje. Ještě podotýkám, že článek, pod kterým je podepsán pan Vyšín je nesrozumitelný a neodděluje minulé od současného.
  Jaroslava Plevová

 2. Pane Vyšíne, dnes jsem sledoval Vámi propagovaný pořad na ČT2. V konsekvenci toho, že jsem se s Vámi již musel -bohužel- osobně potkat cca na 10 minut Vašeho agitačního chucpe týkajícího se našich nových obydlí. Dovoluji si tedy konstatovat v plném uvědomění si vyřčeného…Vy jste větší idiot, než jsem původně usoudil:-) obyvatel MČ Chabry a soused – Matys

 3. Odpověď pacolt.
  Omlouvám se za opravdu pozdní odpověď na Váš dotaz ohledně heraldika,bohužel jsem měla rodinné povinnosti. Znak a prapor jsem pouze převzala, bylo to dílo minulého zastupitelstva za starostování ing. Marka a paní Doušové která by Vám asi nejlépe odpověděla. Ještě jednou se omlouvám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.