Historicky nejčtenější článek na 18400.cz zaujal i Českou televizi

Zaznamenali jste minulou středu na našich stránkách článek pojednávající o dopisu starosty Dolních Chaber předsedovi spolku ZA LEPŠÍ CHABRY, z.s.?

Vězte tedy, že se jednalo o historicky nejúspešnější článek v několikaleté historii našich stránek. Za jediný den si jej přečetlo více jak 4500 čtenářů. To je více, než mají celé Dolní Chabry obyvatel. A mezi čtenáři byla i redaktorka Událostí České televize, kterou dopis pana starosty zaujal natolik, že obratem kontaktovala autora a informovala ho, že by ráda tento „příběh“ natočila pro svůj pořad.

Ve čtvrtek večer v 19:00 hodin se v chaberské restauraci U Trumpety objevil štáb České televize a natočil krátkou reportáž. Nikdo, kromě autora článku a majitele restaurace, o natáčení předem nevěděl. Majitel restaurace souhlasil pouze pod podmínkou, že bude jasně uvedeno, že s akcí nemá nic společného a všechny osoby, které v tomto příběhu hrají, jsou pouze hosté jeho restaurace.

Reportáž najdete zde (začátek v čase 20 minut a 40 sekund):  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10118379000-udalosti-v-regionech-praha/217411000141208-udalosti-v-regionech

Pokuta až 30.000 Kč, když půjdete se sousedy v Chabrech na pivo. Opravdu?

 

  1. Delate panu starostovi same starosti! Jako starosta ma jine starosti nez se starat, kdo mu zas zbytecne pridelava starosti! Meli byste tu anarchistickou politicky zamerenou seslost konat nekde jinde! Dyk pan starosta to s vama mysli dobre a jeste vas otcovsky upozornuje, ze na tyhle protistatni rozvracece proste ze zakona reagovat musi! (Konec ironie).
    Jinak to proste nepujde asi, nez bojovat. Byl jsem ale prekvapen, kdyz na zasedani SVJ minuly mesic nam oan resitel PPM rikal, jaky je pan Malina prijemny chlapik a ze jeho praci kazi par aktivistu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.