Diskusní večer o dopravě se uskuteční 10. dubna v 18:00 v restauraci Karel. Jste zváni!

Plánovaná dostavba silničního okruhu kolem Prahy nás velmi zajímá. Dolní Chabry jsou čtvrtí, která je momentálně zasažena především individuální osobní dopravou spojující středočeské obce s hlavním městem. Potřebujeme tranzitní okruh, nikoliv „průtah městem“, který do katastru naší obce přivede tisíce kamionů. Jak se u nás reálně zvýší dopravní intenzita? Jak se nám v takovém prostředí bude žít? Co budeme dýchat? Co s tím můžeme dělat? Jaké to bude mít dlouhodobé důsledky na naše zdraví? Připravte si své otázky a přijďte s odborníky probrat možnosti řešení dopravy v Dolních Chabrech a jejich dopady na životní prostředí. Těšíme se na Vás s odborníky z Platformy za kvalitní dopravní infrastrukturu, z. s. (www.rozumnadoprava.cz).
Platforma za kvalitní dopravní infrastrukturu, z. s. organizuje 10. dubna 2018 od 18:00 hodin v Restauraci Karel na Hrušovanském náměstí v Dolních Chabrech diskusní setkání na téma městská a tranzitní doprava nejen v severní části Prahy.
Platforma za kvalitní dopravní infrastrukturu je odborná, nezisková a nepolitická organizace. Jejím posláním je podporovat realizaci dopravních staveb a opatření, která budou splňovat požadavky na dopravní obslužnost a bezpečnost, oddělení tranzitní a městské dopravy v souladu s evropským nařízením TEN-T, hospodárnost a efektivitu, ochranu životního prostředí a zdraví obyvatel a vyvážený územní rozvoj.

Vystupující:

  • Ing. Josef Tomeš, dopravní odborník a bývalý vrcholný manažer Ředitelství silnic a dálnic a obyvatel Dolních Chaber
  • Ing. Gabriela Lněničková, MBA, zakládající členka Platformy za kvalitní dopravní infrastrukturu
  • Ing. Petr Kasa, zakládající člen Platformy za kvalitní dopravní infrastrukturu a obyvatel Dolních Chaber
  • ​RNDr. Alice Dvorská, přednáška o dopadech na životní prostředí
  • Ing. Renáta Voláková, uskupení Zelená pro Jesenici, které se dlouhodobě zabývá nadměrným hlukem v okolí Pražského okruhu

1 komentář: „Diskusní večer o dopravě se uskuteční 10. dubna v 18:00 v restauraci Karel. Jste zváni!

  1. Pane Katolíku, děkuji za Vaše komentáře.custom essay writing

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.