Omluva MUDr. Závitkovského starostovi Malinovi

Dne 1. 3. 2018 jsme uveřejnili na těchto stránkách článek MUDr. Petra Závitkovského s názvem „Kabaret jménem Volba pro Chabry posunul tragikomedii na naší radnici opět na vyšší úroveň“. Jinak zdrženlivý pan doktor, znechucen situací, v něm kritizoval  postup radních za Volbu pro Chabry při únorovém veřejném zasedání zastupitelstva, který vnímal jako vyvrcholení arogantního chování radnice.

Dne 30. 4.  2018 jsme na těchto stránkách uveřejnili žádost starosty Miroslava Maliny adresovanou MUDr. Závitkovskému, kde starosta žádá pana doktora o omluvu za slova v článku, která se jej dle jeho slov dotkla na jeho cti,  důstojnosti a dobrém jméně.

http://www.18400.cz/odpoved-starosty-miroslava-maliny-na-clanek-mudr-petra-zavitkovskeho/

Níže uveřejňujeme omluvu Petra Závitkovského:

Vážený pane starosto,

toužíte-li po omluvě, pak se omlouvám. Za to, že v naší zemi máme Ústavou zaručenou svobodu projevu. Za to, že mám jiné názory než Vy, že s některými Vašimi kroky nesouhlasím a nebojím se to napsat. Za to, že podle mne se kvalita života obyvatel Dolních Chaber za dobu Vašeho působení na radnici nezlepšila. Za to, že v textu mého článku nebudu nic měnit. A nakonec za to, že na Vaše další výzvy již nebudu reagovat.

Petr Závitkovský

 

 

  1. Dobrý den,
    škoda, že není možnost nějak natočit první reakce starosty, až bude číst omluvu pana MUDr. Závitkovského starostovi Malinovi. Mám pocit, že bude hodně soptit. Možná by to mohlo být pěkné předstaení.

    Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.