Kvalitní asijská kuchyně není jen Sushi. Představujeme Bistro Tobiko v Dolních Chabrech.

Rádi bychom Vám představili nově otevřené bistro Tobiko v Dolních Chabrech.

Majitelka o svém podniku říká: „Záleží nám na zdravém životním stylu a sushi je jedním z elementů, které přispívá k našemu zdraví a dobré náladě. Proto sushi vyrábíme přesně tak, jako v regionu jeho původu. Striktně a s respektem dodržujeme osvědčené technologické postupy při přípravě. Zejména pečlivě vybíráme druh a kvalitu surovin, ze kterého sushi vyrábíme – neděláme kompromisy s kvalitou, čerstvostí ryb, a ostatních ingrediencí vůbec. (Nedáme Vám na talíř, to co si sami nenaservírujeme). Rádi bychom, aby Tobiko bylo známé jako férová firma, která se zajímá o zdroje produktů, zaleží jí na lidském přístupu, ochotě vyjít vstříc každému ze zákazníků.“

My v Dolních Chabrech tuto novou možnost stravování tozhodně vítáme. Kuchyně bistra se nezaměřuje pouze na sushi, ale i na pestrou škálu pokrmů z celé Asie, nabízí i každodenní polední  menu. Pro ty, kteří i při obědě potřebují být v kontaktu se světem, je tu samozřejmostí Wifi připojení zdarma, zásuvky pro připojení notebooku či telefonu do sítě. V blízké budoucnosti se majitelka chystá spustit i rozvoz, kurzy origami pro děti a dospělé a dokonce se připravují kurzy výroby pravého sushi!

Tobiko najdete v prostorách prvního patra nad Billou. Z velikých oken je i pěkný výhled, takže při skvělém jídle nakrmíte i svoje oči. Milý a příjemný personal doufá, že jejich bistro bude pro Vás bude příjemnou změnou a těší se na vaši návštěvu. Z vlastní zkušenosti můžeme jenom doporučit, přátelé!

  1. Dobrý den, sushi z Bistra Tobiko je výborné, u nás v rodině oblíbené. Těším se také na origami.

  2. Vždy tam rád zajdu a vždy odcházím spokojený. Mohu jen doporučit!

  3. Asi by v clanku melo byt uvedeno, kde se bistro nachazi. Ne kazdy vytusi, ze v budove Billy.

  4. Dobrý den,
    úplně se schoduji s paní Barborou Floriánovou.

    Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.